Arsenal Londyn gromi, Wojciech Szczęsny świetnie broni

Wojciech Szczęsny rozegrał 45 minut w bramce Arsenalu Londyn, który wygrał mecz towarzyski z węgierskim zespołem Szombathelyi Haladas 5:0. Polak miał kilka świetnych interwencji.

Zobacz jak bronił Szczęsny - Z czuba.tv ?

Arsenal Londyn do nowego sezonu przygotowuje się w Europie. Drużyna "Kanonierów" pokonała w meczu towarzyskim węgierski Szombathelyi Haladas 5:0. Po dwie bramki dla londyńczyków zdobyli Nicklas Bendtner i starający się odbudować wielką formę po długiej kontuzji Eduardo, jedno trafienie dołożył Robin Van Persie.

W przerwie spotkania Vito Mannone zmienił w bramce Wojciech Szczęsny, który bronił bardzo dobrze. Podobać się może zwłaszcza interwencja z końcówki spotkania, kiedy to Szczęsny świetnie obronił strzał zza pola karnego, a później dobitkę z kilku metrów.

Więcej o lidze angielskiej czytaj tutaj ?