wembley Cup. Barcelona zremisowała z Tottenhamem 1:1

Zwycięzcy Ligi Mistrzów zremisowali 1:1 z Tottenhamem Hotspur w pierwszym meczu przed nowym sezonem. Gola stracili w końcówce meczu, a strzelił go piłkarz, który nie zagrał jeszcze oficjalnego meczu.

Trener Josep Guardiola, który już w poniedziałek będzie miał do dyspozycji Zlatana Ibrahimovicia, pozwolił odpocząć największym gwiazdom. Leo Messi, Thierry Henry i Havi mecz oglądali z ławki, Pod ich nieobecność najlepiej w zespole spisywali się Yaya Toure i Bojan Krkić. W 32. minucie ten pierwszy podawał do tego drugiego i młody napastnik zdobył bramkę.

Barcelona przeważała, ale nie wygrała meczu, bo w 83. minucie wyrównał 19-letni Jake Livermore. Młody pomocnik nie miał jeszcze okazji wystąpić w oficjalnym meczu Tottenhamu.

Ibrahimović uzgodnił warunki kontraktu z Barceloną - czytaj tutaj ?