Manchester United uratował zwycięstwo w Seulu. Grał Kuszczak

W towarzyskim meczu z FC Seoul ?Czerwone Diabły? wygrały 3:2, ale do przerwy przegrywały. W meczu pierwszą połowę zagrał Tomasz Kuszczak.

Zobacz to na Zczuba.tv ?

Polak puścił dwa gole ale nie ponosi odpowiedzialności za bramki. Zwłaszcza pierwsze trafienie, grającego w barwach koreańskiej drużyny Czarnogórca Dejana Damjanovicia obciąża konto Wesa Browna, który nie wybił dośrodkowanej piłki. Tuż przed przerwą Damjanović strzelił drugiego gola. W 32. minucie Wayne Rooney pokonał bramkarza FC Seoul, ale do przerwy Masnchester United przegrywał 1:2.

W drugiej połowie Kuszczaka zmienił Edwin Van Der Sar, a na boisku pojawili się Paul Scholes, Dymitar Berbatow i Michael Owen. Dwa gole goście z Anglii zdobyli w ciągu 7 minut. Najpierw do siatki trafił uderzeniem z lewej nogi Federico Macheda, a po chwili wynik meczu ustalił Dymitar Berbatow.

FC Seoul - Manchester United 2:3 (2:1): Damjanović (24., 45.) - Rooney (32.), Macheda (59.), Berbatow (66.)

Ferguson dostał 70 mln euro na transfery - czytaj tutaj ?