Transfery. Agent: Mascherano chce odejść z Liverpoolu

Oprócz Xabiego Alonso, którzy chce porzucić Liverpool dla Realu Madryt, również Javier Mascherano chciałby przenieść się do Hiszpanii.

Hiszpan drużynę budowaną w Madrycie określił mianem "niezwykłego projektu". Według agenta Javiera Mascherano, również jego klient chciałby zamienić Anglię na Hiszpanię. Marzy mu się Barcelona, choć trener Rafael Benitez stwierdził, że Argentyńczyk nie jest na sprzedaż.

- Javier chce się przenieść do Hiszpanii i Barcelona to najbardziej prawdopodobny kierunek transferu - stwierdził agent Walter Tamer. - On jest zmęczony życiem w Anglii. Jego żona nie otrzymała stałej wizy i musi przechodzić gehennę za każdym razem gdy chce przekroczyć granicę - dodał.

- Nie sądzę, by Xabi Alonso i Javier Mascherano odeszli. Obaj mają wieloletnie kontrakty. To tyle - odpowiedział zapytany o piłkarzy trener Rafael Benitez. - Obaj trafili do nas w różnych sytuacjach. Xabi Alonso nie był zbyt znany poza Hiszpanią. Gwiazda stał się u nas i dzięki temu zaproponowaliśmy mu nowy kontrakt. Javier przyszedł z West Ham gdzie nie radził sobie zbyt dobrze. My jesteśmy z niego zadowoleni - wyjaśnił trener.

Barcelona i Inter blisko porozumienia w sprawie Zlatana - czytaj tutaj ?

Więcej o: