Steven Gerrard uderzył biznesmena "jak zawodowy bokser"

Przed sądem w Liverpoolu toczy się postępowanie w związku z oskarżeniem kapitana Liverpoolu i reprezentanta Anglii o napaść w nocnym klubie.

Zobacz jak bije Steven Gerrard - Z czuba.tv?

Do zdarzenia doszło w grudniu zeszłego roku gdy Gerrard bawił się w nocnym klubie w Liverpoolu z grupką znajomych. Do sprzeczki między nim a Marcusem McGee, dyrektorem liverpoolskiej firmy, który bawił się w drugiej sali, doszło z powodu różnicy zdań jeśli chodzi o dobór muzyki. McGee powiedział policjantom, że piłkarz potraktował go jak hotelowego boya i wykonywał gesty jakby chciał od niego wziąć wizytówkę. Biznesmen odmówił zmiany muzyki. - Niewiele osób w Meyerside, czy gdziekolwiek indziej odmówiło by Gerrardowi, ale pan McGee to zrobił - powiedział na rozprawie oskarżyciel David Turner.

Potem piłkarz przez kilka minut chodził po klubie po czym podszedł do biznesmena i zapytał: - za kogo ty k... się uważasz?. Następnie doszło do bójki.

- Gdziekolwiek się pójdzie w Liverpoolu widać młodych chłopców, którzy biegają z akoszulkami z numerem "8" i nazwiskiem "Gerrard" na plecach. Nie twierdzę, że Steven Gerrard jest arogantem i zachowuje się tak w każdej sytuacji, ale tej nocy stracił kontrolę nad swoim zachowaniem i zachował się nie na poziomie - powiedział prokurator Turner.

Portsmouth przejęty przez grupę z Emiratów Arabskich - czytaj tutaj ?

Więcej o: