Transfery. Polonia chce za Jodłowca dwa miliony euro

PRZEGLĄD PRASY: Polonia Warszawa zażądała za Tomasz Jodłowca zaporowej ceny dwóch milionów euro. Lech jest w stanie wydać na niego i tak dużo, bo połowę tej kwoty - informuje "Przegląd Sportowy"

Ekstraklasa.tv: Efektowna bramka Jodłowca ?

Trener Lecha Jacek Zieliński bardzo chciałby mieć w swoim zespole tego zawodnika. Wciąż szuka potencjalnego następcy dla Arboledy lub Bosackiego, któremu za rok kończy się kontrakt.

- Prowadziłem tego zawodnika i znam go doskonale - mówi o Jodłowcu, za którego Polonia zażądała olbrzymiej kwoty dwóch milionów euro.

Lech złożył już propozycję - milion euro. Chodziło o wypożyczenie zawodnika za 150 tys. euro z opcją transferu definitywnego za następne 850 tys. Więcej poznaniacy nie są w stanie zaoferować.

Jodłowiec na pewno nie chce wyjeżdżać za granicę. - Ten kierunek nie wchodzi w grę podczas tego okienka transferowego. Jest możliwość zmiany barw w Polsce, ale tutaj musi być zgoda Polonii - przyznaje menedżer piłkarza, Radosław Osuch.

Zawodnik Polonii był w przerwie zimowej bliski przejścia do Napoli, jednak to właśnie on był największym przeciwnikiem tego transferu.

Lech zmierzy się w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej z norweskim Fredrikstad.

Rywal Lecha w LE wzmacnia skład ?

Więcej o: