Kolejna bramka Michaela Owena

Nowy napastnik Manchesteru United Michael Owen w swoim drugim meczu w barwach angielskiej drużyny zdobył drugą bramkę. ?Czerwone Diabły?, które odbywają tournee w Azji wygrały z drużyną gwiazd ligi malezyjskiej 2:0

W 10 minucie pierwszą bramkę meczu zdobył Federico Macheda. Trzy minuty później gola strzelił Micheal Owen. To drugi mecz i druga bramka nowego napastnika Manchesteru. Pierwszą zdobył w poprzednim meczu z gwiazdami ligi malezyjskiej, kiedy to angielski klub wygrał 3:2.

W pierwszej połowie w bramce Manchesteru stanął Ben Foster. W drugiej Anglika zmienił Tomasz Kuszczak.

29-letni napastnik z Manchesterem podpisał dwuletni kontrakt. W poprzednim sezonie Owen występował w Newcastle, ale jego kontrakt ze spadkowiczem Premier League wygasł. Z decyzją o zatrudnienia byłego gracza Liverpoolu i Realu Madryt nie zwlekał Manchester United.

Co może dać Manchesterowi Michael Owen ?