Transfery: Komórka włączona... Ibrahimovic czeka na telefon z Barcelony

Dziennikarz ?Il Corriere Dello Sport? zapytał Zlatana Ibrahimovica czy czeka już na telefon z Barcelony. Gwiazdor Interu Mediolan odpowiedział: - Tak, zobaczymy co się stanie. Poczekajmy.

Warunki transferu Ibrahimovica z Interu do Barcelony są już podobno dopięte na ostatni guzik. Klub z Mediolanu ma otrzymać za Szweda 50 milionów euro i Samuela Eto'o. Według "Sky Sport Italia" pomyślne przeprowadzenie transakcji może zostać ogłoszone nawet w poniedziałek wieczorem.

Inter Mediolan przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych na przedsezonowym obozie treningowym. - Przygotowania do sezonu przebiegają dobrze i każdego dnia stajemy się coraz lepsi. Ameryka jest bardzo fajna - powiedział Ibrahimovic, który dodał też, że bateria w telefonie komórkowym cały czas jest maksymalnie doładowana, żeby móc odebrać telefon z Hiszpanii.

Ibrahimovic występuje w Interze od 2006 roku. W 88 meczach zdobył 57 bramek. Wcześniej grał w Juventusie Turyn, Ajaksie Amsterdam i FF Malmo. Ojciec piłkarza pochodzi z Bośni, matka z Chorwacji, ale Zlatan gra w reprezentacji Szwecji.

Real chce odzyskać 100 milionów euro - czytaj tutaj ?

Więcej o: