Prezes Racingu: Ebi Smolarek powinien tłumaczyć się przed zespołem

PRZEGLĄD PRASY. Ebi Smolarek wrócił niedawno do Racingu Santander, ale jego sytuacja w zespole nie jest dobra. Super Express donosi o niefortunnej wypowiedzi Polaka, która rozwścieczyła prezesa klubu.

- Poszło o jego złośliwą wypowiedź dla hiszpańskiego dziennika "AS". Kiedy zapytano Polaka, jak widzi swoją pozycję w Racingu, ten odpowiedział: "No cóż, ze mną w składzie zespół zajął szóste miejsce w lidze. Potem poszedłem na wypożyczenie do Boltonu, a Racing stoczył się na dwunastą pozycję".

Piłkarz dodał jeszcze, że poprawy wymaga klub, a nie on sam. Na reakcję długo czekać nie musiał. Prezes Racingu Francisco Pernia tak skomentował wypowiedź Polaka - Ebi powinien stanąć przed całym zespołem i wytłumaczyć, co miał na myśli.

Smolarek trafił do Santander w 2007 roku. Rozegrał w barwach tego zespołu 34 mecze, w których strzelił cztery gole. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Boltonie. Nie zdołał jednak dobrze wkomponować się w taktykę zespołu i częściej siedział na ławce niż grał. Nie zdobył żadnego gola, a angielski klub nie zdecydował się na kupno zawodnika.

Borussia nie chce Lewandowskiego - czytaj tutaj ?

Więcej o: