Transfery. Borussia nie chce Lewandowskiego

Robert Lewandowski wypadł z listy życzeń dyrektora Borussii - mówi ?Gazecie? i Sport.pl niemiecki dziennikarz piszący o klubie z Dortmundu.

Ekstraklasa.tv: Lewandowski i jego gol sezonu ?

Szósty zespół Bundesligi pytał o Polaka w styczniu. - Dyrektor Michael Zorc powiedział mi, że gotów był dać za Polaka 3 mln euro. Lech nie chciał o tym słyszeć i transfer upadł - twierdzi dziennikarz.

Borussia właśnie sprzedała do Bazylei za 4,5 mln euro Aleksandra Freia. Ma pieniądze, ale na pewno nie wyda ich w Polsce. Zorc szuka napastnika w wieku 26-29 lat, doświadczonego, zdolnego rywalizować na najwyższym poziomie. Jednym z kandydatów jest Ivan Klasnić z Nantes.

21-letni Lewandowski po sezonie, w którym podbił ekstraklasę i awansował do reprezentacji, grać w Lechu już nie chce. Na zgrupowaniu w Niemczech spisywał się słabo. Trener Jacek Zieliński straszy odesłaniem go na ławkę, a działacze poznańskiej drużyny twierdzą, że piłkarz nie jest na sprzedaż.

Agent Lewandowskiego: jeśli Robert nie pójdzie do Borussii straci i on i reprezentacja Piłkarz skazany za korupcję ostrzega: zatrzymanych będzie więcej! >

Więcej o: