Agent Ibrahimovica: Zlatan jest lepszy niż Kaka, Ronaldo i Benzema razem wzięci

Agent Zlatana Ibrahimovica, Mino Raiola, czuje średni respekt przed nowymi piłkarzami Realu Madryt. Uważa, że jego klient jest lepszy od Kaki, Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy razem wziętych

Inter poluje na Antonio Cassano ?

Raiola dość wysoko zawiesił poprzeczkę Szwedowi, zwłaszcza, jeżeli napastnik przejdzie ostatecznie do Barcelony i będzie musiał udowodnić to na boisku w pojedynku z Realem Madryt. Mógł przecież powiedzieć, że Ibrahimovic jest zwyczajnie lepszy od każdego z nich. Według Raioli "Ibra" jest jednak lepszy od całej trójki razem wziętej.

- Ibrahimovic jest lepszy niż Kaka, Ronaldo i Benzema razem wzięci, bo ma fenomenalne umiejętności techniczne - wyjaśnił dokładniej.

Takie deklaracje na pewno cieszą kibiców Bacelony, którzy liczą na prawdomówność agenta.

Napastnik Interu ma wkrótce przejść do zespołu mistrza Hiszpanii. W drugą stronę wybierają się Samuel Eto'o, Aleksander Hleb (na rok) oraz 40 mln euro.

Ibrahimovic uzgodnił już indywidualne warunki kontraktu. Teraz wszystko zależy od tego czy do porozumienia z mistrzem Włoch dojdzie Kameruńczyk. Ponieważ bardzo chciał odejść z Barcelony, nie powinno być to trudne, o czym zapewnił też agent Szweda, mówiąc, że jest o wymianę spokojny.

Real daje 36 mln za Alonso, bo chce zdążyć przed Interem ?

Więcej o: