Transfery Realu. Michel dałby szansę Negredo i nie kupował Benzemy

- Nie wiem czy Benzema strzeliłby 30 goli grając dla Almerii - twierdzi legenda Realu Madryt, Michel. - Z całym szacunkiem, ale wiemy, że Negredo to się udało - dodał

Dudek: Nie ma innej opcji, Real musi wygrywać ?

Trener Getafe i legenda Realu Madryt Michel uważa, że Real musi nauczyć się lepiej wykorzystywać własnych wychowanków, a dopiero potem sięgać po drogich obcokrajowców. Według Michela, który jeszcze rok temu prowadził drużynę B Realu, Alvaro Negredo powinien dostać szansę wykazania się zanim sięgnięto po Karima Benzemę z Lyonu.

Michel pracował z Negredo i obawia się, że napastnik nie dostanie nawet okazji do udowodnienia, ile jest wart, bo w klubie jest zbyt wielu napastników.

- Nie wiem czy Benzema strzelił by 30 goli grając dla Almerii - powiedział. - Z całym szacunkiem, ale wiemy, że Negredo to się udało - dodał. - Mam nadzieję, że nie będzie musiał opuścić Madrytu. Może jednak do tego dojść, przez to ilu jest tam zawodników na jego pozycję.

- Bo skoro miejsce Raula w składzie jest dyskusyjne, proszę sobie wyobrazić, gdzie to zaprowadzi Negredo - zauważył Michel, który nie chciał jednak urazić Benzemy i zaznaczył, że na sercu leży mu jedynie dobro młodych madrytczyków.

- Uważam, że jest piłkarzem wyjątkowym - dodał na temat Francuza. - Chyba można powiedzieć, że Madryt dobrze wydał swoje pieniądze - zakończył.

Valdano: Nie chcemy Messiego. Pokonamy Barcelonę inaczej. ?

Więcej o: