Transfery. Alex Ferguson ogłasza koniec zakupów

- Ceny piłkarzy poszybowały na niebotyczny poziom. Mało którą ktowę transferową można określić jako realistyczną. To nie jest zwyczajne lato - tak Alex Fergusdon uzasadnił zakonczenie letnich zakupów przez Manchester United.

Poniedziałkowa konferencja była pierwszym oficjalnym spotkaniem Fergusona z dziennikarzami od końca zeszłego sezonu.

- Kwoty które padają są zawrotne. Wartość niektórych piłkarzy jest niebotyczna. Transfery do których dochodzi są dalekie od realistycznych. To chyba dobry moment na zakończenie zakupów tego lata - stwierdził Sir Alex.

Szkot podkreślił, że United zamierzają kontynuować rozważną politykę transferową i nie będą przebijać ofert transferowych Realu Madryt i Manchesteru City. To właśnie Hiszpanie wydali 80 milionów funtów za Christiano Ronaldo. Na jego miejsce do drużyny Czerwonych diabłów dołączyli Antonio Valencia i Gabriel Obertan, a także pozyskany za darmo Michael Owen. I na tym koniec.

- Czuję, że mamy dobry skład, i nie potrzebujemy się pakować w transferowe przepychanki - oznajmił Ferguson. - Zakończyliśmy zakupy. Jesteśmy w środku trudnej przerwy letniej, podczas której niemal niemożliwe jest pozyskanie piłkarza za dobrą cenę... Dobra, znaczy rozsądna - sprecyzował Szkot.

Trener Celticu cieszy się, że ma u siebie Boruca ?

Więcej o: