Transfery. Ribery znów przerywa treningi. Czy udaje kontuzje?

Zawodnik Bayernu Monachium i reprezentacji Francji Franck Ribery, którego pragnie sprowadzić do siebie Real Madryt, po raz kolejny przerwał treningi w niemieckim klubie. Powodem jest potworny ból odczuwany przez piłkarza w lewym kolanie. Prasa zarzuca mu oszustwo

Kaka zarobi dla Realu więcej niż Ronaldo ?

26-letni pomocnik nie miał w ostatnim czasie łatwego życia. Był krytykowany za wyrażanie chęci odejścia z Bayernu. Niemieckie media zastanawiały się czy w ogóle ma jeszcze motywację do gry w Monachium, do którego trafił w 2007 r.

Ribery nie uczestniczył w dwóch pierwszych meczach towarzyskich po przerwie letniej.

Były zawodnik Marsylii zaprzecza spekulacjom, jakoby jego absencje wynikały z chęci odejścia z Bayernu. Tłumaczy, że powodem nieobecności są wyłącznie kontuzje, które nie są udawane. Niemiecka prasa podała, że w zeszłym tygodniu, krótko po oficjalnym wycofaniu się z próby pozyskania gracza, Real złożył monachijczykom ofertę wartą 80 mln euro. Bayern nie zmienił decyzji i powtórzył, że Ribery nie jest na sprzedaż. Obecny kontrakt Francuza obowiązuje do 2011 r. Zawodnik niedawno wspominał, że chciałby przenieść się do klubu jego idola, Zinedine'a Zidane'a (Francuz grał w Realu, a teraz doradza prezesowi Florentino Perezowi), ale wkrótce złagodził komentarz, dodając, że nie jest to pragnienie nieodzowne.

Beckenbauer: Perez szastającym pieniędzmi szaleńcem ?

Więcej o: