Federico Macheda okradziony

Nastoletni napastnik Manchesteru United Federico Macheda został obrabowany w niedzielę w swoim domu przez dwóch zamaskowanych sprawców - donosi policja z Manchesteru.

Dwóch zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do domu Machedy nad ranem w niedzielę, uderzyło kolegę napastnika Manchesteru butelką w głowę - donosi "Daily Mirror". Policja została wezwana przed czwartą rano.

- Dwóch mężczyzn ukradło pieniądze i biżuterię, następnie zbiegli. Jedna osoba odniosła rany cięte głowy. Trwa dochodzenie - oświadczył rzecznik policji z Manchesteru. Rzecznik nie był jednak w stanie stwierdzić, czy miało to związek z incydentem pod jednym z klubów, w którym był Macheda.

Macheda szybko podbił serca kibiców United po świetnym debiucie w meczu przeciwko Aston Villi. Zdziwienie wywołały jednak zdjęcia piłkarza otoczonego przez młode dziewczyny pod jednym z nocnych klubów w Manchesterze, które umieścił w serwisie Facebook. W zeszłym tygodniu został przyłapany na paleniu papierosów na jednej z plaż w Toskanii. - Mamy wobec niego sporo panów i takie historie nie brzmią dobrze - mówi źródło zbliżone do klubu.

- Jeśli okaże się, że Macheda był rzeczywiście w klubie, to Alex Ferguson się porządnie wścieknie - mówi osoba z otoczenia trenera United.

Alex Ferguson chce Samuela Eto'o - czytaj tutaj ?

Więcej o: