Newcastle ciągle płaci Michaelowi Owenowi

Nowy zawodnik Manchesteru United Michael Owen wciąż kosztuje Newcastle United ponad 50 tys. funtów tygodniowo. "Sroki" muszą dopłacać mu różnicę do jego pensji w Manchesterze!

70 mln i dwóch piłkarzy za Ibrahimovica ?

Okazało się, iż kontrakty zawierane przez "Sroki" były tak niekorzystne, że teraz spadkowicz z Premier League wciąż musi płacić swoim byłym zawodnikom. Viduka, Cacapa i Lovenkrands którzy z końcem czerwca zostali wolnymi zawodnikami, będą mieli wypłacaną pensję przez cały lipiec, ponieważ nie znaleźli sobie jeszcze nowych klubów.

Zatrudnienie Owena przez Manchester, które miało miejsce w ostatni weekend, zaskoczyło wszystkich. A Najbardziej chyba księgowych Newcastle.

Otóż w Newcastle 29-latek zarabiał 105 tys. funtów tygodniowo. W Manchesterze zarabia tylko 50 tys. Przez cały lipiec "Sroki" będą dopłacać napastnikowi 55 tys. funtów, tak, żeby suma jego dochodów wyniosła 105 tys.

Prezes Mike Ashley bardzo chce pozbyć się klubu i jest właśnie w trakcie desperackich poszukiwań kupca, natomiast Alan Shearer prawdopodobnie nie pozostanie na stanowisku trenera.

Kaka zarobi dla Realu więcej niż Ronaldo ?

Więcej o: