Transfery. John Terry poważnie rozważa ofertę Manchesteru City

Manchester City proponuje Chelsea 35 milionów funtów za obrońcę Johna Terry'ego. Sam zainteresowany zabiega o spotkanie z Romanem Abramowiczem. Jeśli właściciel Chelsea nie rozwieje jego wątpliwości na temat przyszłości klubu, najprawdopodobniej odejdzie.

Kapitan Chelsea wyraził swoje zaniepokojenie polityką transferową klubu, który mimo prób nie zdołał dotąd pozyskać tego lata żadnej gwiazdy. Liczy też na podwyżkę, by zarabiać 150 000 funtów tygodniowo, czyli tyle ile oferują mu Manchesterze.

W ubiegłym tygodniu Terry po raz pierwszy rozmawiał z nowym trenerem Chelsea, Carlo Ancelottim, a także z dyrektorem klubu, Eugene Tenenbaumem. Nie złożono mu jednak propozycji nowego kontraktu.

Wszystko wskazuje na to, że to gdzie zagra Terry okaże się na początku przyszłego tygodnia. City, którzy oferują za Terry'ego 35 milionów funtów chcieliby podpisać kontrakt jeszcze przed środą, kiedy zespół wylatuje na zgrupowanie do Republiki Południowej Afryki. Tymczasem w czwartek do Stanów Zjednoczonych wyruszają gracze Chelsea.

Carlo Ancelotti: Terry nie jest na sprzedaż! ?