Real Madryt dostanie 20 mln euro za Negredo?

Po sprowadzeniu nowych gwiazd Real Madryt próbuje odchudzić kadrę. Do odstrzału jest 10 piłkarzy, ale najwięcej pieniędzy klub może zarobić na tym najmniej znanym. Według dziennika ?Sport? FC Porto chce dać za napastnika Alvaro Negredo aż 20 mln euro

Negredo po ostatnim sezonie wrócił do Realu z Almerii. W klubie z Andaluzji przez dwa lata strzelił 32 gole. Trafił na listę życzeń kilku mocniejszych klubów. Real planował oddać go Valencii w ramach rozliczeń za Davida Villę, lub Davida Silvę, ale od tej pory żaden z tych transferów nie doszedł do skutku. Real nie chce zatrzymywać piłkarza na Santiago Bernabeu. W nowym sezonie atak Realu ma się opierać na Karimie Benzemie i Gonzalo Higuainie, a z przodu mogą też grać Raul i Cristiano Ronaldo.

23-letnim Negredo interesują się teraz FC Porto i Villareal. Portugalczycy za 25 mln euro sprzedali do Lyonu Lisandro Lopeza i mają pieniądze na nowego napastnika. Według hiszpańskiego dziennika "Sport" są w stanie wydać na Negredo nawet 20 mln euro.

Villareal dawał "tylko" 15 mln, co nie zadowalało "Królewskich". Jednak jeśli Realowi nie uda się kupić Davida Silvy i Francka Riberiego, być może spróbują sięgnąć po Santiego Cazorlę - skrzydłowego Villareal. Wtedy temat Negredo na pewno powróci.

Real zaprezentował Benzemę - czytaj tutaj ?