Transfery. Młode wilki: Chałas lepszy od Lewandowskiego, Cetnarski od Garguły

PRZEGLĄD PRASY: Młodzi zawodnicy mają szansę wkrótce podbić Ekstraklasę. Największymi talentami interesują się najmocniejsze kluby. Ich listę przedstawił "Super Express"

Ekstraklasa.tv: Lewandowski - talent jakich mało ?

1. Grający w Zniczu Pruszków Tomasz Chałas ma być drugim Robertem Lewandowskim. Lub nawet kimś więcej. Bardzo chciałby mieć go u siebie Lech Poznań, ale odstrasza go cena za piłkarza - 1,5 mln zł. Zainteresowana 21-latkiem jest też Legia Warszawa.

2. Napastnik Górnika Łęczna Prejuce Nakoulma kosztuje aż 1,2 mln i blisko pozyskania go jest poznański Lech. Z 22-letniego Nigeryjczyka oczu nie spuszczają też jednak Legia, Widzew, Arka i Bełchatów.

3. O Tomaszu Hołocie Michał Globisz mówi, że to najzdolniejszy piłkarz swojego rocznika w Polsce. 18-letni pomocnik znajduje się w kręgu zainteresowania, jakżeby inaczej, Lecha Poznań. Póki co gra w GKS-ie Katowice i kosztuje 400 tys. zł.

4. Nie na sprzedaż według GKS-u Bełchatów jest 21-letni Mateusz Cetnarski . Pomocnik kosztuje 2 mln zł. i mógłby zastąpić w Lechu Semira Stilicia. Piłkarz ma być w przyszłości lepszy od Łukasza Garguły.

5. Ogromne zainteresowanie wzbudza 17-letni piłkarz Zagłębia Sosnowiec, Rafał Pietrzak. Kosztuje 600 tys. zł., zaliczył testy w Feyenoordzie i Hercie, i chcą go przede wszystkim Legia, Lech, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów oraz Widzew.

Inaki Descarga wraca do domu ?

Więcej o: