Rywal Tomasza Adamka: Sędziowie będą niepotrzebni

PRZEGLĄD PRASY. - Adamek to wielki bokser. Nikt z czołówki nie chce z nim walczyć. Czeka nas wojna. I jeszcze jedno: sędziowie nie będą potrzebni, bo nie oni zdecydują o wyniku walki. Żadnego punktowania, tylko nokaut - deklaruje w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? Bobby Gunn, najbliższy rywal Tomasza Adamka.

Bobby Gunn ma 36 lat. W zawodowej karierze zaliczył 21 zwycięstw (18 KO), trzy porażki (2 KO) i jeden remis. Nigdy nie boksował dłużej niż siedem rund. Jego ringowy pseudonim to " celtycki wojownik".

- Czeka nas wojna, już teraz mogę to przyrzec. I jeszcze coś: sędziowie nie będą potrzebni, bo nie oni zdecydują o wyniku walki. Żadnego punktowania. Kibice zobaczą nokaut, to pewne. Padnę ja albo Adamek - mówi rywal Polaka.

Gunn o Adamku wyraża się z dużym szacunkiem. Amerykanin stwierdza, że Polak jest wielkim bokserem, z którym boi się walczyć czołówka światowego ringu.

- Już mówiłem, że to wielki bokser. Nikt z czołówki nie chce z nim walczyć. Ze mną jest co innego. Zawsze chciałem się bić z najlepszymi. Pokładam wiarę w Bogu, wiem na co mnie stać - dodaje Gunn.

Przeczytaj więcej o rywalu Adamka ?