Transfery. Jurij Żyrkow na testach w Chelsea Londyn

Pomocnik reprezentacji Rosji i CSKA Moskwa Jurij Żyrkow przebywa w Londynie, gdzie przechodzi testy medyczne w miejscowej Chelsea. Angielski klub chce kupić Rosjanina za 18 mln funtów - donosi rosyjski Exspress Sportowy.

Jak podał rosyjski "Express Sportowy" 25-letni pomocnik CSKA Moskwa Jurij Żyrkow przebywa obecnie w Londynie, gdzie przechodzi testy sportowe. Ma to być ostatni punkt negocjacji pomiędzy rosyjskim klubem a Chelsea Londyn.

Byłby to największy na razie transfer londyńskiego klubu, po tym jak jego trenerem został Carlo Ancelotti. Inne zakupy to bramkarz Ross Turnbull, który do Chelsea przyszedł za darmo oraz Daniel Sturridge, 20 letni napastnik, występujący wcześniej w Manchesterze City.

Jurij Żyrkow ma kosztować angielski klub 18 milionów funtów. Decyzję w sprawie jego transferu poznamy w najbliższych dniach. Rosjanin w barwach CSKA występuje od 2004 roku. Rozegrał w nich 139 ligowych spotkań, w których zdobył 15 bramek. Żyrkow ma na swoim koncie również kilkadziesiąt meczów w reprezentacji Rosji.

Kto, gdzie, za ile? Sprawdź doniesienia transferowe  ?