Transfery piłkarskie. Milan chce Huntelaara i Luisa Fabiano

Milanowi nie udało się sprowadzić Bośniaka Edina Dżeko z Wolsfburga, ale klub ma już na celowniku innych napastników - Klaasa Jana Huntelaara z Realu Madryt i Lusia Fabiano z Sevilli.

Po sprzedaniu Kaki do Realu za 65 mln euro, Milan ma pieniądze na wzmocnienia. Priorytetem dla klubu jest napastnik. "Rosso-nerim" zależało na sprowadzeniu Edina Dżeko z Wolfsburga, który w poprzednim sezonie zdobył w Bundeslidze 26 bramek. Mistrz Niemiec nie ma jednak zamiaru sprzedawać swojej gwiazdy. Milan myśli już o innych napastnikach.

- Huntelaar i Luis Fabiano? Mniej więcej - powiedział tajemniczo Adriano Galliani. Wiceprezes Milanu przyleciał do Hiszpanii negocjować z szefem Realu Florentino Perezem warunki wypożyczenia 26-letniego Holendra. Real nie powinien robić przeszkód, bo po przyjściu nowych zawodników kadra klubu liczy ponad 30 zawodników, podczas gdy do rozgrywek w Hiszpanii można zgłosić tylko 25.

Innym kandydatem do gry na San Siro jest Brazylijczyk Luis Fabiano z Sevilli. Jego przypadku w grę wchodzi tylko transfer definitywny.

Barca krytykuje Real, a sama wyda 100 mln?- czytaj tutaj ?