Transfery: Piątkowy monitor Sport.pl - Owen w United, Fulham chce Brożka

Tradycyjnie zapraszamy na monitor transferowy Sport.pl. W piątek transferowym hitem okazał się Michael Owen, który trafił do Manchesteru United. Być może wkrótce zagra przeciwko Pawłowi Brożkowi, którym interesuje się Fulham.

Owen w Manchesterze na dwa lata ?

Jak podała agencja AP Michael Owen podpisał dwuletni kontrakt z mistrzem Anglii - Manchesterem United. - Michael to napastnik światowej klasy, który swoimi bramkami nie raz udowadniał, na jak wysokim poziomie ma umiejętności - mówił menedżer United Alex Ferguson.

Brożek w Londynie? Głos z Angli: To ma sens ?

Fulham interesuje się królem strzelców ekstraklasy. W Wiśle twierdzą, że transfer Pawła Brożka nie wchodzi w grę, ale napastnik przyznał w piątek, że coś jest na rzeczy z wyjazdem do Premiership. - To ma sens, bo Fulham rzeczywiście szuka napastnika - mówi angielski dziennikarz piszący o transferach.

PSG chce Obraniaka ?

Ludovic Obraniak znalazł się liście życzeń Paris Saint Gemain - podał "Super Express". Gdyby transfer doszedł do skutku Obraniak zostałby najdroższym piłkarzem z polskim obywatelstwem.

Wichniarek znów w Berlinie ?

Po trzech sezonach spędzonych w Arminii Bielefeld, 32-letni Artur Wichniarek wraca do Herthy Berlin - poinformował stołeczny klub na oficjalnej stronie internetowej.

Szewczenko wróci do Dynama Kijów? ?

Dynamo Kijów złożyło propozycję kontraktu swojemu byłemu snajperowi Andrijowi Szewczence. - Jego reakcja na propozycję była pozytywna - powiedział prezes mistrzów Ukrainy Igor Surkis.

Terry nie dla Manchesteru City ?

Władze Chelsea Londyn poinformowały, że odrzuciły drugą już ofertę od Manchesteru City dla kapitana "The Blues" Johna Terry'ego.

Więcej o transferach w Europie codziennie w specjalnym serwisie Sport.pl - czytaj tutaj ?

Więcej o: