Piłka nożna. Włodar kompletuje skład

W minionych rozgrywkach IV ligi Włodar zajął drugą pozycję. - Teraz też szykujemy się na walkę o awans - mówi wiceprezes klubu Edward Flis.

- Są chętni do gry w naszym klubie, ale na razie nie zdradzę nazwisk - dodaje Flis. Problemem są zbyt wygórowane żądania finansowe, bo my nie jesteśmy w stanie podpisywać wysokich kontraktów. Włodar jest klubem, który nie płaci dużo, ale za to w terminie. Jesteśmy uczciwi wobec zawodników.

Grą we Włodarze interesuje się m.in. doświadczony obrońca Rakowa Sebastian Żebrowski, który na pewno byłby dużym wzmocnieniem.

W kadrze trenera Jacka Macińskiego nie należy się spodziewać rewolucji. Pozyskaniem Roberta Kowalczyka zainteresowana jest Skra Częstochowa, która awansowała do IV ligi. - Umowy kończą się też Piotrowi Prusko i Tomaszowi Lesikowi - zdradza Flis. - Będziemy chcieli ich zatrzymać, bo zamierzamy walczyć o awans. Z Piotrem być może się dogadamy. Tomek Lesik powiedział mi jednak, że chce spróbować swych sił w wyższej lidze. Do drużyny ma powrócić Grzegorz Kuziorowicz. Zainteresowani jesteśmy pozyskaniem dwóch, trzech zawodników z pola i bramkarza, bo jeden z naszych ma problemy z kręgosłupem.

Piłkarze w IV lidze sezon rozpoczynają 8 sierpnia. Włodar na pierwszym treningu spotyka się 10 lipca.