Załuska już trenuje w Celticu. Boruc mu pomaga

PRZEGLĄD PRASY. Łukasz Załuska i Artur Boruc, bramkarze Celticu Glasgow rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?.

Na pierwszy trening piłkarze przyjechali jednym samochodem, na treningu też pracowali razem. - W środę, w pierwszym dniu mieliśmy dwa treningi, dość ciężkie. oczywiście ćwiczyłem w parze z Arturem Borucem - mówi Łukasz Załuska.

Polski bramkarz jest pod wrażeniem Celticu Glasgow. - Widać i czuć, że Celtic to wielki klub. Najwyższa półka, z Dundee nie ma co porównywać. Cieszę się bardzo, że jestem w Celticu - dodał Załuska.

Do sezonu wicemistrzowie Szkocji będą się przygotowywać między innymi w Australii. Nowy trener Celticu Tony Mowbray na Antypody zabiera niemal najsilniejszy skład. Na pewno podczas australijskiego tournee zagrają obaj polscy bramkarze - Boruc i Załuska. Mowbray'owi zależało na tym, by mieć jak największą liczbę zawodników do dyspozycji, bo będzie to jedna z niewielu okazji do rozegrania meczów w najsilniejszym składzie przed początkiem sezonu i eliminacjami do Ligi Mistrzów.

Załuska trenuje w Celtiku z Borucem. Wygryzie go ze składu? Brożek i Smolarek w Rubienie Kazań? - czytaj tutaj >