"Stratosferyczna" oferta dla Eto'o

Tym słowem prezes Barcelony Joan Laporta określił ofertę jaką Barcelona otrzymała za Samuela Eto'o. Kameruńczyk rozpoczął negocjacje. Jak dodał, według niego napastnik zostanie jednak w Barcelonie.

- Ta oferta jest "stratosferyczna". Jeśli ją przyjmie zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem świata - stwierdził Laporta w wywiadzie dla hiszpańskiego radia. W mijającym tygodni sportowa gazeta "As" informowała, że dla napastnika, który strzelił 30 goli w lidze hiszpańskiej nie ma ofert.

Eto'o jest związany z Barceloną kontraktem jeszcze przez rok. Według hiszpańskich mediów potencjalnych kupców odstrasza płaca jakiej może zażądać piłkarz - ok. 10 mln euro za sezon. Mimo to Manchester City, Olympique Lyon i Inter Mediolan wykazują zainteresowanie piłkarzem, a według cytowanego przez BBC katalońskiego radia iCat FM, to właśnie Anglicy złożyli piłkarzowi "stratosferyczną" propozycję. Według angielskich gazet prponują Barcelonie 25-30 mln euro

Wśród potencjalnych zastępców dla Kameruńczyka wymienia się Davida Villę z Valencii, Diego Forlana z Atletico i Zlatana Ibrahimovicia z Interu.

Real chce kupić Benzemę - czytaj tutaj ?

Więcej o: