Inter bliski pozyskania Deco i Carvalho

Piłkarze Chelsea Ricardo Carvalho i Deco są bliscy przejścia do Interu Mediolan. Na transferach tych piłkarzy zależy Jose Mourinho, a prezydent mistrza Włoch Massimo Moratti robi wszystko, by zapewnić Portugalczykowi komfortowe warunki pracy. - Jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia z Chelsea, ale myślę, że szybko się dogadamy - mówi Moratti w ?La Gazzetta dello Sport?.

- Nasz trener gwarantuje dobrą jakość i chciałbym żeby był szczęśliwy w Interze. - powiedział Moratti. Deco i Carvalho współpracowali już z Mourinho w FC Porto. W 2005 roku wygrali Ligę Mistrzów. Ostatni sezon był dla nich bardzo nieudany. Z powodu kontuzji Carvalho zagrał tylko 18 meczów, a Deco, po bardzo udanym początku, kompletnie zgasł. W Interze mają odzyskać dawną formę.

- Naszym życzeniem jest sprowadzenie obu piłkarzy i wiem, że obaj chcą u nas grać - zapewnia Moratti. - Jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia z Chelsea, ale myślę, że szybko się dogadamy.

- Interesujemy się Carvalho szczególnie ze względu na Ligę Mistrzów. On ma duże doświadczenie, dobrze radzi sobie z presją i wniesie to doświadczenie do naszej linii obrony - opowiada Moratti. - Deco będzie miał dwa zadania. Wrócić do formy i pomóc dojrzeć Coutinho - dodaje prezydent klubu. Młody Brazylijczyk przejdzie do Interu z Vasco da Gama i gra na tej samej pozycji co Deco.

Co dalej z Ribery'm - chcą go najwięksi ?