Polacy po meczu: Z taką grą nie mamy szans na mundial

We wtorek Polacy zremisowali z Irakiem 1:1. Po meczu zgodnie powtarzali, że jeśli taką samą formę zaprezentują w meczach eliminacji mistrzostw świata, na mundial nie pojadą.

Polska - Irak 1:1. Zobacz bramki na Z czuba.tv ?

Jacek Krzynówek

Nie mnie to oceniać, czy to zgrupowanie miało sens. Ale z taką grą nie mamy czego szukać w eliminacjach do mistrzostw świata.

Leo Beenhakker

Zapowiadałem, że zobaczycie zupełnie inną drużynę niż w spotkaniu z RPA. Nic z tego nie wyszło. Zobaczyliśmy tę samą historię co w tamtym meczu. Może poza fragmentem w drugiej połowie. Po tym zgrupowaniu wiem, że jest kilku piłkarzy, aspirujących do reprezentacji. Ale jeszcze bardziej wiem, że bez 12 piłkarzy, którzy zostali w domach nie jesteśmy w stanie walczyć o awans na mistrzostwa świata.

Rafał Ulatowski

To zgrupowanie było potrzebne piłkarzom, którzy nie mają szans zbyt często grać na poziomie międzynarodowym. Czy Piotr Polczak gra na takim poziomie w Cracovii? W RPA taką szansę dostał

Łukasz Trałka

Nie mam pojęcia dlaczego tak graliśmy. Ale gdyby nie chciało mi się grać, to w ogóle bym tutaj nie przyjechał. W tym momencie tylko na to nas stać. Ale zdaję sobie sprawę, że z taką grą nie stać nas na awans na mistrzostwa świata.

Polska - Irak 1:1. Wyjazd do RPA był bez sensu - czytaj tutaj ?

Więcej o: