W Legii szykują się powroty?

PRZEGLĄD PRASY. Jak donosi "Przegląd Sportowy", warszawską drużynę mogą w najbliższej przyszłości zasilić jej byli gracze. Nie wykluczone, że na stare śmieci powrócą Grzegorz Bronowicki, Aleksandar Vuković czy Jakub Wawrzyniak.

Ekstraklasa.tv: Ostatnia bramka Wawrzyniaka dla Legii ?

- W grę wchodzi kilka klubów. Nie ukrywam, że Legia jest jednym z nich. O innych nie chcę mówić. Mogę powiedzieć tylko, że są to zespoły z krajowej czołówki - powiedział gazecie Bronowicki, który na Łazienkowską może powrócić za darmo. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz rozwiąże kontrakt z Crveną Zvezdą Belgrad. Serbowie nie płacą mu już od roku. - Sprawą zajmuje się FIFA. Jeśli znajdę klub będę mógł bez problemu podpisać nową umowę - mówi Bronowicki.

Innymi graczami, którzy mogą ponownie pojawić się w Legii są Aleksandar Vuković i Jakub Wawrzyniak. "Vuko", który po rundzie jesiennej przeniósł się do Iraklisu Saloniki, został przez grecki klub wystawiony na listę transferową. Wawrzyniak natomiast czeka na decyzję w sprawie stosowania niedozwolonych środków i już wiadomo, że jeśli grecki trybunał ds. Sportu zawiesi piłkarza, Panathinaikos nie przeleje na konto Legii drugiej transzy za zawodnika. Wtedy reprezentant Polski wróci do Polski i po odczekaniu okresu dyskwalifikacji ponownie zagra w koszulce z "eLką" na piersi.

Z Legią drugi raz nie zwiąże się natomiast Marek Saganowski. Sam zainteresowany twierdzi, że jego przenosiny do Warszawy są na razie mało prawdopodobne.

Trener Legii: dlaczego mówię, że frajersko przegraliśmy walkę o tytuł

Wojciech Szala: