Legia już nie chce Rogera

PRZEGLĄD PRASY. Legia Warszawa chce się pozbyć Rogera Guerreiro, który w ostatnim sezonie nie prezentował zbyt wysokiej formy. Władze klubu nie ukrywają, że jeśli znajdzie się ktoś chętny na zakup Brazylijczyka, to zgodzą się bez wahania - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Ekstraklasa.tv: Roger strzela Ruchowi -wideo ?

Roger kilka tygodni temu otrzymał propozycję podpisania nowego kontraktu. Oznaczałby on podwyżkę aż o 150 tys. euro - reprezentant Polski zarabiałby w Legii 400 tysięcy. Jednak piłkarz ofertę odrzucił i teraz władze klubu cieszą się z takiego rozwiązania. Pozwoli im to zaoszczędzić około 2 milionów złotych.

Według nieoficjalnych informacji Roger nie ma na razie żadnej konkretnej oferty z innego klubu. Taka sama sytuacja miała miejsce po Mistrzostwach Europy w 2008 roku, kiedy to Roger udanie kierował grą reprezentacji. Wtedy też nie zgłosił się po niego żaden klub, co także mogło wpłynąć na jego słabszą dyspozycję w późniejszym czasie.

Sam piłkarz nie chce odchodzić z warszawskiego klubu, gdyż dobrze czuje się w Polsce. Zaufaniem darzy go także trener Jan Urban.

Trener Legii: kto odejdzie po 'frajersko' przegranym sezonie? W warszawskich drużynach najlepsi... obrońcy - czytaj tutaj >