Gwiazda Legii przebiera w ofertach?

PRZEGLĄD PRASY. - Dziennik "Polska" zastanawia się gdzie po sezonie trafi reprezentant Polski i czołowy zawodnik warszawskiej drużyny Roger Guerreiro. - Są różne oferty, m.in. z Francji - zdradza gazecie menedżer piłkarza Marcelo Robalinho.

Niemal przesądzone jest , że miniony sezon był ostatnim, w którym mogliśmy zobaczyć Rogera na polskich boiskach. Słaba forma piłkarza, ale przede wszystkim rozbieżności finansowe przy negocjacjach dotyczących nowego kontraktu dla zawodnika sprawiają, że jego menedżer już szuka mu nowego klubu. - Feyenoord? To na razie tylko spekulacje prasowe. Są różne oferty, m.in. z Francji. Rozmowy nabiorą jednak tempa, jak skończą się rozgrywki we wszystkich krajach i działacze trochę ochłoną. Jedno jest pewne: dobry zawodnik zawsze znajdzie pracodawcę - skomentował w rozmowie z gazetą Robalinho.

Bezbarwny w całym sezonie Roger o wyjeździe myśli już od czasów Euro 2008, gdzie na tle pozostałych reprezentantów zaprezentował się przyzwoicie. - Jego słabsza forma wynikała z tego, że za bardzo myślał o zmianie otoczenia - skomentował postawę piłkarza Jan Urban.

Jeżeli Legia nie sprzeda Rogera latem, później nie zarobi na nim ani grosza. Piłkarzowi kontrakty wygasa z początkiem nowego roku.

Z kim polskie drużyny zagrają o Ligę Europejską? - czytaj tutaj ?

Więcej o: