Piłkarska sobota- ostatnia kolejka Ekstraklasy w niezwykłej relacji na Sport.pl

Już w sobotę poznamy mistrza Polski, a także spadkowiczów z Ekstraklasy. Emocje gwarantowane. Portal Sport.pl przeprowadzi jedyną w polskim internecie multimedialną relację na żywo z ligowych boisk. Zaczynamy już o 16.45.

Namiastkę tego, co nas czeka mieliśmy już w poprzedniej kolejce . Także w sobotę 30 maja Sport.pl będzie na wszystkich ośmiu stadionach, skąd przeprowadzimy relacje na żywo. Dzięki temu jako pierwsi dowiecie się, co się wydarzyło - kto został mistrzem Polski (Wisła, czy Lech?), kto zagra w europejskich pucharach (Polonia Warszawa, czy Bełchatów), a kto spadnie z ligi (aż sześć zespołów jest zagrożonych!).

Wyniki na żywo można będzie śledzić i komentować na naszej relacji Z Czuba. A w Studio Sport.pl - Liga na żywo! internauci będą mogli słuchać, ale także oglądać relacje komentatorów ze wszystkich stadionów, oraz komentarze gości Michała Pola - Roberta Błońskiego i Michała Szadkowskiego oraz zaproszonych do udziału w programie gości.

Wydarzenia ostatniej kolejki - to absolutna nowość - będzie można także śledzić na żywo dzięki audycji w Radio TOK FM.

Sponsorem relacji internetowej jest firma bwin.

Kto spadnie z Ekstraklasy? Mistrzem Wisła czy Lech? Scenariusze Ostatnia kolejka Ekstraklasy na Sport.pl ktok po kroku:

1. Finisz Ekstraklasy będziemy śledzić jak zresztą wszystkie wielkie wydarzenia sportowe wraz z wyjątkową relacją Z Czuba i na żywo. Startujemy już o 16.30. Z Czuba zadba o szybką i rzetelną informację oraz wyniki z wszystkich ekstraklasowych boisk.

2. Pomogą nam korespondenci "Gazety Wyborczej" w miastach z ligową piłką, którzy przeprowadzą z każdego meczu relację "minuta po minucie". To nie tylko najlepszy sposób na natychmiastowe poznanie wyniku, ale też źródło statystyk m.in. o faulach i kartkach na bieżąco.

3. Na ostatnią kolejkę Ekstraklasy uruchamiamy znów Studio Sport.pl - Liga na żywo. To będzie wyjątkowa relacja wideo, którą będzie można śledzić na naszym portalu. Oczywiście na żywo!

4. Nasze studio zagości też na antenie Radio TOK FM, a korespondenci TOK FM będą dla was relacjonować wydarzenia kolejki ze stadionów.

Jeszcze przed godz. 17 pokażemy sytuację w tabeli i opowiemy o najważniejszych meczach kolejki - starciach wciąż niepewnej obrony tytułu Wisły ze Śląskiem, czy Lecha (musi wygrać i liczyć na porażkę Wisły) z walczącą o utrzymanie Cracovią. Będziemy łączyć się ze specjalnym studiem, w którym po każdym ważnym golu pokażemy wam zmienioną tabelę Ekstraklasy. Połączymy się z korespondentami z całej Polski, którzy prosto ze stadionu przekażą wam najważniejsze informacje - wszystko na żywo.

Dzięki temu jako pierwsi śledząc tę multimedialną relację dowiecie się o sytuacji w Ekstraklasie i będziecie wiedzieć, czy mistrzem została Wisła, czy Lech i czy zobaczymy w przysżłym sezonie w Ekstraklasie drużyny z Trójmiasta, Górnika, Cracovię...

4. Serwis Ekstraklasa.tv zadba o to, by tuż po meczu można było zobaczyć bramki z sobotnich spotkań - być może decydujące o mistrzostwie Polski.