Sportowy weekend

Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.

PIŁKA NOŻNA

I LIGA: Korona Kielce - Flota Świnoujście, stadion przy ul. Ściegiennego, sobota godz. 17.

II LIGA: KSZO Ostrowiec - Jeziorak Iława, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, niedziela godz. 16.

III LIGA: Granat Skarżysko - Lubrzanka Kajetanów, Czarni Połaniec - Naprzód Jędrzejów, Wierna Małogoszcz - Olimpia-Pogoń Staszów, Korona II Kielce - Puszcza Niepołomice, niedziela godz. 17.

IV LIGA: KSZO II Ostrowiec - Nowiny, sobota godz. 13.30, Spartakus Daleszyce - Sparta Dwikozy, sobota godz. 14, Wisła Sandomierz - OKS Opatów (boisko w Samborcu), Partyzant Radoszyce - Heko Czermno, Piaskowianka - Łysica Bodzentyn, GKS Rudki - Sparta Kazimierza Wielka, Orlęta Kielce - Hetman Włoszczowa, Juventa Starachowice - Alit Ożarów, niedziela godz. 17.

KIELECKA LIGA FIRM : boisko ZSI przy ul. Wrzosowej w Kielcach, sobota godz. 15, niedziela godz. 14.

LIGA KLUBÓW MŁODZIEŻOWYCH "WOLNA STREFA" i "MŁODA STREFA": boisko przy ul. Wrzosowej w Kielcach, sobota godz. 10.

LEKKA ATLETYKA

XVII PÓŁMARATON ŚWIĘTOKRZYSKI IM. RED. MIECZYSŁAWA KALETY: stadion w Bukowej, sobota godz. 15.

PIŁKA RĘCZNA

PÓŁFINAŁ PUCHARU ZPRP CHŁOPCÓW: hala przy ul. Krakowskiej w Kielcach, piątek godz. 15.30: Vive I Kielce - Orlik Brzeg, godz. 17: Vive II Kielce - ASPR Zawadzkie, sobota godz. 10: Zawadzkie - Orlik, godz. 11.30: Vive I - Vive II, niedziela godz. 9.30: Vive I - Zawadzkie, godz. 11: Vive II - Orlik.

PÓŁFINAŁ PUCHARU ZPRP DZIEWCZĄT: hala przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach, piątek godz. 15: Dwójka Lublin - Ruch Chorzów, godz. 16.30: KSS Kielce - MOSiR Łaziska Górne, sobota godz. 10.30: Ruch - MOSiR, godz. 12: KSS - Dwójka, niedziela godz. 9.30: Dwójka - MOSiR, godz. 11: KSS - Ruch.

KOSZYKÓWKA

PÓŁFINAŁY KALFA: CKM - Lekarze, UJK - Awans Szkoła Jazdy TOM, hala przy ul. Żytniej w Kielcach, piątek godz. 19.30 i 20.30.

XXXI TURNIEJ "ECHA DNIA": hala SP 27 przy ul. Toporowskiego 96 w Kielcach, sobota godz. 10, niedziela godz. 9.

PŁYWANIE

V RUNDA DUŻEJ LIGI: pływalnia przy ul. Zielnej 6 w Sandomierz, sobota godz. 9.

KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI 10- i 11-LETNICH: pływalnia przy ul. Witosa 1 w Połańcu, sobota godz. 16.

SPORTY WALKI

TURNIEJ MUAY THAY POLSKA - HOLANDIA: hotel Europa przy ul. Radomskiej 76a w Starachowicach, piątek godz. 19.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.