Wawrzyniak ujawnia: Kolega z kadry polecił mi ten specyfik

PRZEGLĄD PRASY. - Kolega z reprezentacji polecił mi ten specyfik i brałem go przez dwa dni - mówił w piątek na przesłuchaniu oskarżony o doping Jakub Wawrzyniak czytamy w ?Super Expressie?.

10 maja ateński klub poinformował, że polski piłkarz został przyłapany na stosowaniu dopingu. Pozytywny wynik dało badanie przeprowadzone 5 kwietnia po meczu ligowym ze Skodą Xanthi. Badanie próbki B potwierdziło zarzuty wobec Wawrzyniaka.

Nie ujawniono nazwy zabronionej substancji, którą wykryto w organizmie piłkarza. Jak sam tłumaczył, przyjął środek, który miał mu pomóc w obniżeniu wagi. Według greckich mediów, podczas piątkowego przesłuchania przez komisję dyscyplinarną greckiej ligi piłkarskiej, Wawrzyniak oficjalnie przyznał się do zażycia środka, który miał pomóc mu w utracie dwóch kilogramów wagi. - Nie miałem pojęcia, że robię coś złego. Nie karzcie mnie za lekkomyślność, pozwólcie mi dalej grać w piłkę w Panathinaikosie - mówił na przesłuchaniu.

Podczas przesłuchania ujawnił, że specyfik polecił mu kolega z reprezentacji. Nazwiska nie zdradził. - Nie chcę go w to mieszać - powiedział tylko.

Wawrzyniak dla Sport.pl: wierzę, że mnie nie zdyskwalifikują Załuska chce zostać bohaterem Dundee i Celticu - czytaj tutaj >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.