Artur Boruc prosi kibiców o wsparcie

Artur Boruc namawia kibiców Celtic Glasgow do wiary w zdobycie tytułu mistrzowskiego. Słynący z kontrowersyjnego zachowania piłkarz podkreśla, że wsparcie kibiców zawsze jest istotne

Zobacz na Zczuba.tv nagrodzone trafienie Boruca  ?

- Kibice są dla nas zawsze ważni, oni są jak dodatkowy człowiek na boisku. To będzie ważny dzień dla klubu i potrzebujemy kibiców bardziej niż kiedykolwiek - mówi Artur Boruc, którego Celtic mimo dwupunktowej straty do Rangers, ciągle ma szanse na mistrzostwo ligi szkockiej.

Zespół Boruca zagra w niedzielę z Hearts. Celtic tytuł zdobędzie w przypadku swojego zwycięstwa i jednoczesnego remisu Rangers w meczu z Dundee United.

Polak otrzymał ostatnio nagrodą za zdobycie najładniejszej bramki sezonu. Zachwyt wzbudził karny Boruca strzelony w meczu Pucharu Ligi Szkockiej przeciwko Dundee United - piłka po jego strzale wylądowała w samym okienku bramki Łukasza Załuski.

- Byłem bardzo zadowolony z otrzymania tej nagrody. Jest to tym lepsze, że kibice na mnie głosowali, chciałbym podziękować - mówi kontrowersyjny zawodnik, który najcięższy czas ma już najwyraźniej za sobą.

Strachan dostał nagrodę dzięki Borucowi - czytaj tutaj ?

Więcej o: