Real - Barcelona na żywo, na blogu Rafała Steca

W sobotę o godz. 20 rozpocznie się najsłynniejszy mecz w piłkarskiej Europie - Real Madryt - FC Barcelona. ?Choć piłkarze Barcy nawet w razie porażki pozostaną liderami ligi hiszpańskiej, a Realowi ewentualna porażka praktycznie odebrałaby szanse na mistrzostwo, to ci pierwsi wydają się bardziej pod presją? - pisze Rafał Stec, który na swoim blogu już rozpoczął relację na żywo.

Realcję na żywo z Gran Derbi czytaj na blogu Rafała Steca ?

W połowie sezonu wydawało się, że ten mecz nie będzie miał wielkiego znaczenia w kontekście walki o mistrzostwo Hiszpanii. Barcelona miała 12 punktów przewagi nad Realem i pewnie zmierzała po tytuł. Real jednak podniósł się z kolan i rozpoczął fantastyczny pościg za liderem.

"Gdyby Barcelona nie istniała, sytuacja byłaby klarowna - cały świat (za wyjątkiem sporej grupy wiecznie wybrzydzających na styl gry Hiszpanów) biłby pokłony nieprawdopodobnej passie Realu Madryt, który bije rekordy niepobite od pół wieku (kolejne zwycięstwa na wyjeździe) i wygrywa 17 z 18 ostatnich meczów ligowych. Jego ostatnie wyniki: 4:2, 3:2, 1:0, 2:0, 1:0, 3:0, 5:2, 1:1, 2:0, 6:1, 4:0, 1:0, 2:0, 1:0, 3:1, 3:0, 1:0, 1:0 - wylicza Rafał Stec.

Brzydki Real, czy piękna Barcelona? - czytaj tutaj ?

Więcej o: