Ronaldo: Real Madryt pokona Barcelonę 2:0

Zbliża się Gran Derbi Primera Division - Real Madryt będzie podejmował u siebie odwiecznego wroga FC Barcelonę. Brazylijski napastnik Ronaldo grał w ośmiu takich meczach, sześć razy reprezentował barwy "Królewskich", dwa razy grał jako piłkarz "Dumy Katalonii". Przed sobotnią potyczką nie ma wątpliwości kto wygra.

- Barcelona to wspaniały zespół, który walczy o wszystko, ale to Madryt zawsze miał tradycję bycia walczakiem i będzie naciskał Barce do ostatniej minuty - mówi Ronaldo, który obecnie odbudowuje swoją dawną formę w brazylijskim klubie Corinhtians. Real Madryt po przejściach wygra Gran Derbi?

W meczach Gran Derbi, w których brał udział strzelił pięć goli - jedno trafienie zaliczył dla Barcelony i cztery dla Realu. - Oczywiście będę ten mecz oglądał tutaj w Brazylii. Moje serce jest Realem Madryt - przekonuje piłkarz i podkreśla, że także jego syn kibicuje Madrytowi.

Jaki wynik padnie na Santiago Bernabeu? - Madryt wygra 2:0, gole zdobędą Raul i Sergio Ramos, który strzeli głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - prognozuje Ronaldo.

Polski akcent w Gran Derbi - czytaj tutaj ?

Więcej o: