Marek Saganowski w Legii Warszawa?

PRZEGLĄD PRASY. Napastnik Southampton Marek Saganowski powiedział, że nie wyobraża sobie gry z Ligue One (odpowiednik drugiej ligi polskiej), do której został zdegradowany jego zespół. Polak mówi, że dostał już kilka telefonów z ofertami, w tym jeden z Polski - donosi ?Przegląd Sportowy?.

Od nowego sezonu zespół Marka Saganowskiego grać będzie w Ligue One, do której został zdegradowany. Sezon rozpocznie z dziesięcioma punktami ujemnymi. To kara za zbyt wysokie zadłużenie.

- Nie wyobrażam sobie gry w League One. Przecież tam zniknąłbym z pola widzenia selekcjonera kadry. Dostałem już telefony z trzech klubów: dwóch z Championship i jednego z Polski - powiedział Saganowski.

Wiele wskazuje na to, że polski zespół, o którym mówi zawodnik Southampton to Legia Warszawa.

- Legii przydałby się taki zawodnik. Nic więcej nie mogę powiedzieć - ucina spekulacje dyrektor sportowy warszawskiej drużyny, Mirosław Trzeciak.

Saganowski ma ważny kontrakt z Southampton do czerwca 2010 roku. Polak mówi jednak, że nie będzie problemem rozwiązanie umowy. Tym bardziej, że klub może wkrótce ogłosić bankructwo. Saganowski w Legii Warszawa stałby się zatem kolegą Takesure Chinyamy w ataku.

Marek Saganowski: Odchodzę z Southampton ?