F1: Virgin chce zostać sponsorem tytularnym Brawna

Przed pierwszym wyścigiem sezonu w Melbourne kompania Virgin Richarda Bransona została sponsorem teamu Brawn GP. W Bahrajnie Branson poinformował, że chętnie widziałby nazwę swojej firmy także w nazwie zespołu

Czytaj relację z GP Bahrajnu ?

- W tej chwili negocjujemy. Nie jesteśmy jedyni. Możemy, ale nie musimy, skończyć jako sponsor tytularny - powiedział Branson. - Nawet jeśli nam się nie uda, oczywiście i tak pozostaniemy sponsorem w tym sezonie i będziemy z tego powodu zachwyceni. A jeśli nam się powiedzie będzie jeszcze lepiej. Zobaczymy.

Wszystko wskazuje na to, że nazwa Brawn GP już wkrótce stanie się przeszłością. Czy lider klasyfikacji Formuły 1 będzie od teraz znany jako Virgin?

- Może pojawić się ktoś, kto zaoferuje niemądrze dużą kwotę. Jeśli to się stanie, pokłonimy się z wdziękiem. My złożyliśmy taką ofertę, na jaką możemy sobie pozwolić - powiedział Branson.

W niedzielę Jenson Button z Brawn GP wygrał w Bahrajnie trzeci z czterech wyścigów, jakie odbyły się w tym sezonie. Jego kolega z zespołu Rubens Barichello był piąty.

Fernando Alonso prawie zasłabł podczas wyścigu ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA