Farsa w Polonii: Klub twierdzi, że nie zwolnił Kaczmarka, a trener na to...

- Dla nas pan Bogusław Kaczmarek nadal jest pierwszym trenerem. Obowiązuje go kontrakt - przekonuje rzecznik prasowy Polonii Warszawa Piotr Ciszewski. Sam szkoleniowiec nie chce dalej pracować na Konwiktorskiej.

Ekstraklasa.tv: Polonia tylko remisuje z Lechią - wideo ?

W sobotę tuż po meczu z Lechią Gdańsk, zremisowanym przez Polonię 1:1 Kaczmarek został zwolniony przez właściciela klubu Józefa Wojciechowskiego. Jego następcą miał zostać Jacek Grembocki. W poniedziałek doszło jednak do spotkania Wojciechowskiego z Kaczmarkiem, na którym ten pierwszy zmienił zdanie. - Pan Wojciechowski przekazał swoje uwagi, pan Kaczmarek się z nimi nie zgodził. Prezes zapewnia, że dla niego nadal pierwszym trenerem jest pan Kaczmarek - powiedział Piotr Ciszewski.

Były asystent Leo Beenhakkera nie chce komentować sytuacji. Nieoficjalnie wiadomo, że uniósł się honorem i nie chce już dłużej pracować w Polonii. Choć umowy z klubem obowiązującej do 30 czerwca nie rozwiązał. Powinien więc stawić się we wtorek na treningu.

Jacek Grembocki, który miał go zastąpić, na pewno będzie na zajęciach. Jako kto? - Jako drugi trener, taki mam kontrakt. Ale ja nie wiem, co się wydarzy jutro, czy za tydzień - mówi Grembocki.

Teorie spiskowe: dlaczego Kaczmarek stracił pracę w Polonii?

Polonia zwalnia Kaczmarka, a następnego dnia to dementuje - czytaj tutaj ?

Więcej o: