Zły moment Łukasza Fabiańskiego

- Łukasz Fabiański zagrał najsłabszy mecz od transferu do Arsenalu. W dodatku na Wembley, z Chelsea, w półfinale Pucharu Anglii, który oglądał cały kraj. Polak szansy nie wykorzystał, co gorsza, błędy popełnione w sobotę będą się za nim ciągnęły przez miesiące - komentuje dziennikarz Sport.pl i ?Gazety Wyborczej? Michał Szadkowski.

Zobacz mecz Fabiańskiego - Z czuba.tv ?

Chelsea pokonała na Wembely Arsenal 2:1 w półfinale Pucharu Anglii. Łukasz Fabiański zagrał w bramce Kanonierów 90 minut, ale swojego zespołu od porażki nie uchronił, a angielska prasa nie pozostawiła na Polaku "suchej nitki"

- Polak zagrał najsłabszy mecz od transferu do Arsenalu. W dodatku na Wembley, z Chelsea, w półfinale Pucharu Anglii, który oglądał cały kraj. Trudno wyobrazić sobie gorszy moment na wpadki. Po blisko dwóch latach siedzenia na ławce rezerwowych Fabiański dostał od losu szansę, by pokazać, że jest lepszy od Manuela Almunii - komentuje występ Polaka dziennikarz Sport.pl i "Gazety Wyborczej" Michał Szadkowski.

Zdaniem dziennikarza Sport.pl błędy Łukasza Fabiańskiego w meczu z Chelsea będą "mścić" się na Polaku przez wiele miesięcy.

- Fabiański szansy nie wykorzystał, co gorsza, błędy popełnione w sobotę będą się za nim ciągnęły przez miesiące. Nikt nie będzie pamiętał rewelacyjnych interwencji Polaka w spotkaniu Pucharu Ligi z Wigan nikt nie będzie pamiętał, że w poprzednich spotkaniach spisywał się wzorowo. - dodaje Michał Szadkowski. Fabiański wygryzie Almunię z bramki Arsenalu? Nie w tym sezonie...

Przeczytaj więcej na blogu Michała Szadkowskiego ?