Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę

Łukasz Fabiański wpuścił dwie bramki, a jego Arsenal przegrał w półfinale Pucharu Anglii z Chelsea 2:1. Angielska prasa obarcza Polaka winą za porażkę Kanonierów.

Zczuba.tv: Zobacz bramki z meczu Fabiańskiego ?

"Fabiański nigdy nie powinien wychodzić do piłki, której na pewno by nie dogonił" - pisze w swej relacji o drugim golu dla Chelsea "The Guardian". "To wina Wengera, że już drugi sezon z rzędu nie ma klasowego zmiennika w bramce" - czytamy dalej.

"Łukasz Fabiański zaczął mecz tak zdenerwowany, że omal nie podarował Chelsea zwycięstwa" - pisze "Daily Telegraph". Fabiańskiemu dostało się także za pierwsza bramkę. Zdaniem dziennikarza Telegrapha Polak był źle ustawiony.

SkySkorts wystawił Fabiańskiemu za mecz z Chelsea tróję, a zdaniem internautów Polak powinien dostać pałę. "Fabiański zagrał okropny mecz" - czytamy w serwisie.

W pomeczowych notach serwis Goal.com wystawił Fabiańskiemu 3 w dziesięciostopniowej skali. W uzasadnieniu napisał, że Polak był niesamowicie zdenerwowany i jego sobotnia forma była daleka od tej z wtorkowego meczu Ligi Mistrzów. "Słabe decyzje od pierwszej do ostatniej minuty. Brak pewności siebie, powinien o wiele lepiej zachować się przy obu bramkach" - czytamy.

"Łukasz Fabiański będzie zastanawiał się, co się w dzisiejszym meczu stało. W półfinale od pierwszej do ostatniej minuty podejmował złe decyzję" - pisze Setanta Sports. Fabiański wygryzie Almunię z bramki Arsenalu? Nie w tym sezonie

Fabiański wpuszcza dwie, Arsenal przegrywa z Chelsea - czytaj tutaj ?

Więcej o: