Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

III liga lubelsko-podkarpacka - sobota: Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno, godz. 16, Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 17;

niedziela: Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 16, Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 16, Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 17.

IV liga - sobota: Lublinianka - Orion Niedrzwica 11, Podlasie Biała Podlaska - Janowianka 12, Huragan Międzyrzec Podlaski - Opolanin 16, Wisła Puławy - Zartmet Olender Sól 16;

niedziela: Sokół Adamów - Włodawianka 16, POM Iskra Piotrowice - BKS Unia Bełżyce 16, Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny 16, Chełmianka - Lewart Lubartów 16.

Bialska klasa okręgowa - niedziela: Unia Krzywda - Unia Żabików 16, Dąb Dębowa Kłoda - Victoria Parczew 16, ŁKS Łazy - Orkan Wojcieszków 16, Niwa Łomazy - Grom Kąkolewnica 16, Lutnia Piszczac - Dwernicki Stoczek Łukowski 16, LKS Dobryń - Janowia Janów Podlaski 16, Lesovia Trzebieszów - GLKS Rokitno 16.

Chełmska klasa okręgowa - niedziela: Vojsławia Wojsławice - Sawena Sawin 16, Granica Dorohusk - Ogniwo Wierzbica 15, Kłos Chełm - Hetman Żółkiewka 15, Unia Rejowiec - Agros Suchawa 15, Frassati Fajsławice - Ruch Izbica 16, Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 15, Unia Białopole - Pławanice Kamień 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Orły Kazimierz Dolny - LZS Wierzchowiska 11, Sygnał Lublin - Polesie Kock 11, Hetman Gołąb - Tajfun Ostrów Lubelski 14, Wieniawa Lublin - Piaskovia 14.30;

niedziela: Cisy Nałęczów - LKS Gościeradów 12, MKS Ryki - Czarni Dęblin 14, Amator Rososz-Leopoldów - GKS Niemce 14, Wisła Annopol - Motor II Lublin 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Omega Stary Zamość - Olimpiakos Tarnogród 16, Roztocze Szczebrzeszyn - Cosmos Józefów 16, Nord 98 Wysokie - Hetman II Zamość 16;

niedziela: Korona Łaszczów - Victoria Łukowa/Chmielek 14, Włókniarz Frampol - Echo Zawada 15, Orkan Bełżec - Huczwa Tyszowce 15, Unia Hrubieszów - Sparta Wożuczyn 15, Kryształ Werbkowice - Ostoja Skierbieszów 16.

II liga kobiet - sobota: Tytan Wisznice - Dystans Niedźwiada 14, Kinga Krasnystaw - Wilki Wilków 15;

niedziela: Hetman Zamość - Widok Lublin 12.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet - mecze półfinałowe play-off: SPR Asseco Lublin - Łączpol Gdynia, sobota i niedziela, godz. 17.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Gwardia Opole, sobota, godz. 18, hala AWF w Białej Podlaskiej.

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Azoty II Puławy, sobota, godz. 12, hala na Globusie.

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn - play-off: Start Lublin - MKKS Zabrze, niedziela, godz. 16, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

ŻUŻEL

II liga: Redstar KMŻ Lublin - Speedway Miszkolc, niedziela, godz. 15, stadion MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

BOKS

VI Memoriał Stanisława Zalewskiego: sobota, godz. 18 i niedziela, godz. 10, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

XV Bieg Lewarta: niedziela, godz. 10 (godz. 12 bieg główny na 5 km), okolice Gimnazjum nr 2 przy ul. Lubelskiej 68 w Lubartowie.

Ścieżki biegowe Nike: zbiórka o godz. 10 w okolicach marketu Lidl przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

PŁYWANIE

Drużynowe mistrzostwa młodzików 12-letnich: sobota, godz. 10.45 i 16, niedziela, godz. 10.45, pływalnia w Międzyrzecu Podlaskim.

BRYDŻ SPORTOWY

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego par (maxy): niedziela, godz. 10.30 (9.45 zapisy), sala Kasyna Policyjnego przy ul. Północnej 3 w Lublinie.

JEŹDZIECTWO

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Skokach przez przeszkody, Halowe Zawody Regionalne w Skokach przez przeszkody, sobota, godz. 11, niedziela, godz. 10, kryta ujeżdżalnia w Janowie Podlaskim.

KARATE

Mistrzostwa woj. lubelskiego seniorów i juniorów w karate tradycyjnym, niedziela, godz. 14, hala OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu.

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego juniorów: sobota, godz. 9, hala Zespołu Szkół w Kocudzy.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego kadetów i młodzików: niedziela, godz. 9, hala Zespołu Szkół w Kocudzy.