Wszyscy zachwyceni golem Ronaldo

Bramka Cristiano Ronaldo, która dała Manchesterowi United awans do półfinału Ligi Mistrzów budzi zachwyty w całej Anglii. Portugalczyk w szóstej minucie meczu strzelił nie do obrony z 36 metrów, Helton nie miał nic do powiedzenia.

Zobacz bramkę Ronaldo na Z czuba.tv ?

- Strzał Cristiano był niesamowity. To było magiczne uderzenie. Bramkarz nie miał żadnych szans - mówił Ferguson po meczu. W podobnym tonie wypowiadają się czwartkowe media w Wielkiej Brytanii. Genialny Ronaldo. Ale w półfinale na MU czeka Arsenal

The Times - "Geniusz Ronaldo doprowadza do konfrontacji z Arsenalem"

Nie na darmo Manchester United jest mistrzem Anglii, Europy i świata. Nie na darmo Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem globu. Zespół i jego talizman zgrały się ostatniej nocy w idealnej harmonii (...) Olśniewający strzał Ronaldo, który poraził gospodarzy jedynym golem w meczu - swoim dwudziestym w sezonie - z 40 jardów.

Sky Skports - "Ronaldo stanął na wysokości zadania"

Broniący mistrzostwa Anglii i Europy United przybyli do Portugalii, by zmierzyć się z trudnym zadaniem, po tym jak pozwolili sobie strzelić wyrównującą bramkę na Old Trafford. Ale wspaniały strzał Ronaldo w szóstej minucie okazał się wystarczający, by zabezpieczyć awans i zapewnić miejsce w półfinale (...)

Daily Telegraph - "Superstrzał Cristiano Ronaldo daje awans Manchesterowi"

Są takie noce, gdy Cristiano Ronaldo robi wokół siebie ogromny szum, gdy Piłkarz Roku naprawdę wygląda jak lśniąca gwiazda w futbolowym wszechświecie. Gdy kibice Manchesteru United owijali jeszcze swoje szaliki wokół szyi, to forteca Porto upadła przez brytyjskim przeciwnikiem. Majestatyczny strzał Ronaldo na początku meczu, na długo pozostanie w pamięci.

Daily Mirror - "Oszałamiający strzał Cristiano Ronaldo daje mistrzom awans"

Cristiano Ronaldo zadziwił wczesnym golem, sprawiając że Sir Alex Ferguson zmierzy się ze swoim starym rywalem Arsenem Wengerem o miejsce w finale Ligi Mistzów.

The Sun - "Rum - specjalność Ronaldo"

Manchester United odniósł historyczne zwycięstwo - dzięki 40-jardowej rakiecie Cristiano Ronaldo. Portuglaska gwiazda - zwana po swoich wyczynach na Mistrzostwach Świata w 2006 roku "Kierunkowskaz" - strzeliła oszałamiającą bramkę w szóstej minucie, a United został pierwszym angielskim zespołem, jaki wygrał z Porto na Estadio do Dragao. Chelsea - Liverpool 4:4! Kawał rozrywki, ale trenerzy rwali włosy z głowy

O zwycięstwie Manchesteru - czytaj tutaj ?