Barcelona i Chelsea już w półfinale Ligi Mistrzów

Remisy we wtorkowych ćwierćfinałach Ligi Mistrzów dały Barcelonie i Chelsea awans do półfinału. ?Barca" i Bayern w Monachium strzeliły po jednej bramce, w Londynie zaś kanonada - prowadzenie zmieniało się raz za razem. Ostatecznie Chelsea zremisowała z Liverpoolem 4:4

Zobacz wszystkie gole z wtorkowych ćwierćfinałów Ligi Mistrzów na ZCzuba.tv

Mecze wtorkowe:

Bayern Monachium - FC Barcelona 1:1 ?

Bawarczycy, którzy w pierwszym meczu dali sobie strzelić aż cztery gole w meczu z Barceloną walczyli już tylko o honor i posadę trenera Juergena Klinsmana. Na początku drugiej połowy Francuz Franck Ribery dał prowadzenie gospodarzom, a wynik ustalił Seydou Keita w 73 minucie. Remis 1:1 to pewny awans Hiszpanów, którzy w półfinale zmierzą się z Chelsea.

Chelsea Londyn - FC Liverpool 4:4 ?

Piłkarze Rafy Beniteza po pierwszej połowie prowadzili na Stamford Bridge 2:0 po trafieniach Fabio Aurelio i Xabiego Alonso z rzutu karnego. W drugiej części gry Chelsea dzięki bramkom Didiera Drogby, Alexa i Franka Lamparda wyszła na prowadzenie 3:2. Wtedy nastąpił kolejny zryw Liverpoolu, który w dwie minuty doprowadził do stanu 4:3, po golach Lucasa i Dirka Kuyta. Jeszcze jedno trafienie dałoby awans graczom "The Reds"... W 89 minucie znów trafił Lampard, pieczętując tym samym awans Chelsea. Magazyn LM: Chelsea - Liverpool 4:4! Kawał rozrywki, ale trenerzy rwali włosy z głowy

Grają w środę:

FC Porto - Manchester United 20:45 (nSport)

Portugalczycy po zaskakującym remisie 2:2 w Manchesterze mają szansę na wyeliminowanie mistrza Anglii, co z pewnością byłoby największą sensacją ćwierćfinałów tegorocznej Ligi Mistrzów.

Arsenal Londyn - Villarreal CF 20.45 (kanał 59 platformy N)

Łukasz Fabiański, który tydzień temu zastąpił kontuzjowanego Manuela Almunię znów stanie między słupkami Arsenalu. Od jego dobrej postawy zależeć będzie, czy Anglicy obronią korzystny remis z meczu w Villarreal. Serwis o Lidze Mistrzów - zobacz w Sport.pl ?