Rozgrywki juniorów w grupach mistrzowskich

Druga drużyna juniorów starszych (do lat 19) Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego z Białegostoku współpracującego z Jagiellonią z trudem na własnym boisku pokonała 4:3 Wigry Suwałki

Zespół MOSP-u II składa się z piłkarzy z rocznika 1991, którzy nie załapali się do drużyny Młodej Ekstraklasy Jagiellonii, ani do pierwszego zespołu MOSP-u.

- W pierwszej połowie w sumie mieliśmy z cztery sytuacje bramkowe, ale prowadziliśmy 3:2 - opowiada trener Mariusz Kulhawik. - Po przerwie ładnym strzałem z około 30 m na 4:2 podwyższył Marcin Borowski. Na 10 min przed końcem meczu suwalczanie strzelili trzecią bramkę i w końcówce dosyć dramatycznie musieliśmy się bronić. Wigry to jednak trudny rywal i zwycięstwo tym bardziej cieszy.

Pierwszy zespół MOSP-u w juniorach starszych wygrał 4:1 z białostockim Hetmanem.

Natomiast w rozgrywkach juniorów młodszych (do lat 17) oba zespoły MOSP-u wygrały zdecydowanie swoje spotkania i po dwóch rozegranych kolejkach także przewodzą w tabeli.

Wyniki juniorów starszych: MOSP Jagiellonia Białystok - Hetman Białystok 4:1, MOSP II Białystok - Wigry Suwałki 4:3, Włókniarz Białystok - Orlęta Czyżew 3:2, MOSiR Grajewo - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:4.

Tabela juniorów starszych

Wyniki juniorów młodszych: MOSP Jagiellonia Białystok - Piast Białystok 5:0, ŁKS Łomża - Pogoń Łapy 5:1, MOSP Jagiellonia II Białystok - Sokół Sokółka 5:1, Krypnianka Krypno - Olimpia Zambrów 1:3.