Kibice Arsenalu: Łukasz Fabiański może być pierwszym bramkarzem

?Jeśli Łukasz Fabiański nadal będzie się rozwijał i ominął go kontuzje, może być wkrótce naszym bramkarzem numer 1" - piszą fani Arsenalu Londyn na stronie internetowej

Fabiański o wpadce: Trener mnie pochwalił

Fani Arsenalu podsumowali na stronie Vital Arsenal występy piłkarzy swojej drużyny w tym sezonie. - W tym roku Łukasz grał we wszystkich rozgrywkach. Pucharze Ligi, Pucharze Anglii, Lidze Mistrzów i Premier League. W Pucharze Ligi miał kilka niesamowitych interwencji, w spotkaniu z Villarreal pokazał, że jest bardzo odporny psychicznie. Zastąpił kontuzjowanego Almunię po 28. minutach i spisał się bardzo dobrze - piszą o Fabiańskim kibice.

Według nich minusem Fabiańskiego jest wyłapywanie piłki po dośrodkowaniach. - Musi nad tym popracować. Ale z drugiej strony nawet Jensowi Lehmannowi zdarzały się takie pomyłki - piszą fani.

Krótko oceniony został także drugi polski bramkarz w Arsenalu, Wojciech Szczęsny. - On i młody James Shea prezentują się lepiej od trzeciego golkipera Vito Mannone. Jedyną zaletą Włocha jest doświadczenie. Dwa lata dłużej ćwiczy z pierwszą drużyną.

W ostatnim meczu ligowym z Wigan Łukasz Fabiański stał w bramce, a Szczęsny był jego rezerwowym. Prawdopodobnie tak samo będzie w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Villarreal. Pierwszy bramkarz Manuel Almunia leczy kontuzję, na boisko wróci prawdopodobnie na początku maja. Fabiański bohaterem Arsenalu! Wygryzie Almunię z bramki na dłużej?

Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny. Jeden w bramce, drugi na ławce Arsenalu - czytaj tutaj ?

Więcej o: