Andrzej Gołota: Dawajcie mi tego Adamka

PRZEGLĄD PRASY. - Do lata będę gotów. Dawajcie mi tego Adamka. Sam chciał się bić, to ma. Czy mówię poważnie? Śmiertelnie poważnie - mówi Andrzej Gołota w wywiadzie dla dziennika "Polska The Times". Polski bokser, który miał operowaną rękę przechodzi właśnie rehabilitację w Chicago i czuje się coraz lepiej.

- Gołota nie żartuje. Dzwonił do mnie we wtorek i powiedział, że chce się zmierzyć z Tomkiem. Odpowiedziałem mu, że pogadamy, jak całkiem wyzdrowieje - mówi Ziggy Rozalski, menedżer Gołoty i Tomasza Adamka.

- Zajęć czysto bokserskich jeszcze nie miałem. Za wcześnie, ale ręka goi się bardzo dobrze. Chcę walczyć - przekonuje z kolei Gołota.

Na walce bardzo zależy telewizji Polsat, która chciałaby taki pojedynek transmitować. Szczególnie przychylnie do pomysłu nastawiony jest właściciel stacji Zygmunt Solorz-Żak.

Co na to Adamek? - Jeśli Andrzej naprawdę chce, też jestem gotów. Nie boję się go, choć jest większy i cięższy. Generalnie uważam, że powinien dać sobie spokój z boksem. Kiedyś był wielki, ale to było kiedyś. Ja biję naprawdę mocno - przekonuje najbardziej znany obecnie pięściarz z Polski. Będzie walka Adamek - Gołota?

Hopkins: Kto to jest Adamek? - Czytaj tutaj ?

Więcej o: