Ferguson nie potrzebuje Kuszczaka?

Według brytyjskiego "The Mirror', trener Czerwonych Diabłów jest gotów po tym sezonie sprzedać Polaka do rosyjskiego Zenitu St. Petersburg. Z United może pożegnać się również Ben Foster, który za wszelką ceną chce zostać numerem jeden reprezentacji Anglii.

Ubiegłoroczny zdobywca Pucharu UEFA już od dłuższego czasu wyraża zainteresownie naszym bramkarzem. Kuszczak, który jeszcze niedawno był zmennikiem Edvina van der Sara, od kliku spotkań nie występuje w barwach Manchesteru nawet w meczach pucharowych. Zastępcą Holendra jest obecnie Ben Foster powoli przymierzany na następcę w kadrze Davida Jamesa.

Według "Mirrora' Ferguson zapewnił Anglika, że w przyszłym sezonie, to on będzie drugim bramkarzem Manchesteru, bo z klubem pożegna się Kuszcak. Tymczasem Foster wie, że tylko regularne występy ligowe znacznie przybliżą go do gry w reprezentacji i także zastanawia się nad zmianą barw. W obliczu posuchy na pozycji bramkarza w kadrze Anglików, Foster który już jest zmiennikiem w kadrze Jamesa, ma przed sobą szansę na zadomowienie się w reprezentacji tuż przed zbliżającymi się MŚ w RPA w 2010 roku. Jak uważa gazeta pomoże mu w tym jednak tylko zmiana klubu. Kuszczak powinien odejść z MU, ale pewnie zostanie

Robinho nie zostanie oskarżony o gwałt - czytaj tutaj ?