Celtic murem za Arturem Borucem

- Błąd Artura Boruca w meczu z Irlandią Północną był straszny. Ale to przeszłość. Artur czuje się dobrze. Potrzebował tej przerwy - mówi trener Celticu Gordon Strachan

Kadra bez Artura Boruca i murem za Leo Beenhakkerem

Tydzień temu po błędach Boruca Polska przegrała mecz eliminacji mistrzostw świata z Irlandią Północną 2:3. W poniedziałek 29-letni bramkarz opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. - Jest silny psychicznie. Radzi sobie z presją. To wielki piłkarz - powiedział Gordon Strachan.

Podobnie uważa grecki napastnik Celticu Georgios Samaras. - To piłkarz klasy światowej, bardzo ważny element zespołu. nie interesuje mnie, co robi poza klubem, nie interesuje mnie jego styl życia. W Celticu gra świetnie i bardzo nam pomaga. Jest gotowy na kolejny mecz w lidze. Bramkarz łatwo może zostać bohaterem. Z drugiej strony łatwo może popełnić też wielki błąd. Ale myślę, że mecz z Irlandią Północną nie ma na Artura wpływu. Myśli tylko o tym, by zdobyć czwarte mistrzostwo Szkocji z rzędu - powiedział Grek. Czy to koniec kariery Boruca w kadrze?

Po meczu Irlandia Płn. - Polska: Tragiczny Boruc i szczyt głupoty czytaj tutaj ?

Więcej o: